Unizayn Bilgi Teknojileri

Amacımız bilimsel metod ve sanatsal yaklaşımı maksimum seviyede kavrayıp bunlardan elde ettiğimiz özelliklerle ilk aşamada dünya standartlarında ve sonra dünya standartlarından da ileride ürünler ortaya koymaktır.

Ütopik görünen bu amacın aslında çok yakınında olduğumuzu teknolojinin en önemli parametrelerinden birinin insanın kendisi diğerinin metod olduğunu ve insan ve metodu geliştirmenin direk teknolojiyi geliştirmek anlamına geldiğini net olarak gözlemleyerek biliyoruz.

Ürün Geliştirme Mekanizmamız

Ürün Geliştirme Mantığı

Ürünlerimizin temel çıkış noktası ihtiyaçlardır. İlk bakışta görünen ihtiyaçlar bizi bir ürün geliştirmeye zorlar. Fakat bu ilk bakışla ortaya çıkan ürün yetersiz kalacaktır. Analiz görünen bir ihtiyaçlar listesi için en uygun çözümü modellememizi sağlar. Analiz üzerinde çalışılan sistemle ilgili bilgi ve bir dizi mantıksal işlem gerektirir.

Çözüm üretildikten sonra ürün açığa çıkmaya başlar. Açığa çıkan ürünün fonksiyonu dışında görünen ancak bizim fonksiyonundan saydığımız tasarım yönü vardır. Ürünün bu kısmının geliştirilmesinde sanatsal yan devreye girer.

 

Unizayn ürünlerini bu analitik ve bilimsel yaklaşım ile sanatsal yönü kombine ederek geliştirmeye çalışır.

Çalışma Felsefesi

  • Hedefin ve adımların netliği
  • Analiz şarttır
  • Rastgele davranışı destekleyen disiplin
  • Kendin için başkasına çalışma
  • Dökümante edilmeyen iş yokolur
  • Beslenme ve beyin egzersizi işe yansır
  • Sen de bir şirketsin
Az sayıda müşteriye tatmin edici hizmet sunmak birinci önceliğimizdir. Ürünlerimizden tatmin olmayan geniş kitleler asla hedefimiz değildir."
Reklama ihtiyacımız yok. Ürünlerimizden memnun müşterilere ihtiyacımız var.
Ürünlerimiz övülmeye ihtiyaç duymaz. Müşterilerimizin istediklerini yerine getirmeye ihtiyaç duyar.
Teknoloji show yapmıyor ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz. Ama bazen show gibi oluyor."

Kod bir araçtır. Merkezde olan iştir. İşi tam anlamadan yazılan kod sistem için bir yüktür. İşi tam anlamak analiz işlemiyle mümkündür.

Unizayn Bilgi Teknolojileri